Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Kabaret Neo-Nówka obchodził w Turku swoje 15 urodziny

Znany i lubiany kabaret Neo-Nówka zawitał dzisiaj do naszego miasta. Po raz kolejny turkowianie pokazali, że kochają się śmiać i żartować. Hala Widowiskowo- Sportowa przy ul.Parkowej była pełna, a Ci którzy przegapili to wspaniałe widowisko niech żałują.

Dzisiaj, tj. 18 listopada humory poprawił nam kabaret Neo-Nówka. W programie turkowianie zobaczyli największe hity artystów. Nie zabrakło kultowego skeczu „Niebo”, który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji.         


Swoje 15 urodziny artyści obchodzili wyjątkowo, z masą niespodzianek, które były dopełnieniem całości występu. Również publiczność mogła brać udział w tym wydarzeniu będąc sercem i śmiechem z jubilatami.

           
Na kabarecie Neo-Nówka byliśmy przede wszystkim po to, by zapomnieć, o trudach dnia codziennego, o męczących nas problemach oraz przytłaczającym świecie. Zadanie na dzisiejszy wieczór było jedno- świetnie się bawić i nie dusić w sobie pozytywnych emocji co z całą pewnością udało się każdej osobie z publiczności.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja