Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Zapraszamy na Nocny Maraton Filmowy

Miłośników kina zapraszamy do wzięcia udziału w Nocnym Maratonie Filmowym, który odbędzie się już niebawem.  Przed nami dwa filmy, które z całą pewnością przypadną do gustu osobom wrażliwym, lubiących niebanalne poczucie humoru oraz dobrą muzykę. Właśnie tym charakteryzuje się amerykańskie kino oscarowe.

Pat nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego domu, by zacząć od nowa w ramach filozofii "pozytywnego myślenia". Jego konsekwentna strategia zmienia się, gdy poznaje intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany. Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź, a wszystkie dotychczasowe plany mogą stać się jedynie nieważnymi wspomnieniami. Właśnie o tym opowiada jeden z filmów, który będziemy mieli okazję zobaczyć podczas Nocnego Maratonu Filmowego.


Tej nocy zobaczycie film  „La la land”. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń? 


Tego dowiecie się już 5 lipca o godzinie 21.00. Zapraszamy na Dziedziniec Muzeum miasta Turku  imienia Józeffa Mehoffera.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.