Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Przykona: Dzieci i dorośli bawią się na XI Solidarnościowym Pikniku Rodzinnym

Dzisiaj, tj. 5 sierpnia w Olszówce (gm.Przykona) dzieci i dorośli bawią się na XI Solidarnościowym Pikniku Rodzinnym dla członków związku i ich rodzin. Na gości czeka, jak co roku masa atrakcji w tym dmuchańce, pyszne jedzenie i konkursy z nagrodami.

Impreza rozpoczęła się już o godz. 6.00 rano. Wówczas odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego MOZ NSZZ „Solidarność” Grupy ZE PAK S.A. Łowienie zakończyło się przed południem. Najlepsi otrzymali puchary oraz nagrody.


Niedługo potem dzieci i dorośli rozpoczęli zabawę na Pikniku Rodzinnym.  Jak co roku impreza obfitowała w konkurencje sportowe, gry oraz zabawy. Starsi uczestnicy zabawy mają okazję zmierzyć się w podnoszeniu ciężarków, czy choćby hula-hop. Maluchy mogą wyszaleć się na dmuchańcach lub wsiąść na byka. Oprócz tego organizatorzy przygotowali dla dzieci specjalny zaprzęg konny.


Rzecz jasna nie obyło się bez smakołyków. Na przybyłych czeka stół wiejski z którego skorzystać może każdy chętny. A jest w czym wybierać. Frytki, kaszanki, lody, napoje… wymieniać można wiele.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.