Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Gm. Turek: Piknik integracyjny na Rodzinnych Ogródkach Działkowych „Wspólnota”

Atrakcje dla dorosłych i dla dzieci przygotowali organizatorzy pikniku integracyjnego na Rodzinnych Ogródkach Działkowych „Wspólnota” w Żukach w gminie Turek. Impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez zorganizowana została w sobotę, 5 sierpnia.

W imprezie uczestniczyli wice wójt gminy Turek – Katarzyna Skotarek, pierwszy wiceprezes OZ PZD w Kaliszu  dr Roman Filipiak, członek OZ PZD w Kaliszu, a zarazem prezes ROD „Źródełko”  - Józef Grzybek i prezes ROD „Energetyk” Elżbieta Pabich oraz przedstawiciel KPP w Turku – Andrzej Grobelski.

Zebranych powitał prezes Rodzinnych Ogródków Działkowych „Wspólnota”- Stanisław Ćwiek, dziękując za przybycie oraz życząc dobrej zabawy.

Podczas pikniku tradycyjnie wręczono nagrody i odznaczenia dla najbardziej zasłużonych działkowców. Doceniono także działki pod względem wizualnym oraz stosowanych upraw. Jak co roku przedstawiciele najbardziej wyróżniających się otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Oczywiście nie zabrakło swojskiego jadła oraz atrakcji dla najmłodszych, a wśród nich dmuchańców, zabaw rekreacyjnych z animatorkami, czy też policyjnego radiowozu.

Imprezę zakończyła potańcówka.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.