Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Nocny Maraton Filmowy z myślą o kinomaniakach

Wzorem lat ubiegłych Miejska Biblioteka Publiczna w Turku oraz Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera zorganizowali prawdziwą ucztę dla kinomaniaków. W sobotni wieczór na muzealnym dziedzińcu odbył się Nocny Maraton Filmowy.

Tym razem motywem przewodnim było amerykańskie kino oscarowe. Charakteryzuje się ono niebanalnym humorem oraz muzyką i to właśnie przyciągnęło tłumy turkowian.

Na dużym ekranie pojawił się film „La la land” z Emmą Stone oraz Ryanem Goslingiem w rolach głównych. Musical opowiadał o wyboistej drodze do marzeń oraz o tym, jak mogą one stanąć na drodze do miłości.

Nie zabrakło również Poradnika pozytywnego myślenia. Po tym jak Pat stracił pracę, dom, żonę oraz sens życia, spędził kilka miesięcy w szpitalu psychiatrycznym. W walce z powrotem na właściwy tor pomagają mu rodzice i przyjaciele, a także wyjątkowa kobieta.W postacie wcielili się Jennifer Lawrence, Bradley Cooper oraz Robert DeNiro.


 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.