Pilne
Tur przegrywa z Polonią Kępno. Młodzi piłkarze docenieni

Za nami mecz inauguracyjny podczas którego zmierzyły się ze sobą zespoły MKS Tur 1921 Turek oraz Polonia Kępno. Jak się okazało lepsza była drużyna z Kępna wygrywając wynikiem 2:1. W przerwie doceniono również młodych piłkarzy.

Dzisiaj, tj. 12 sierpnia na Stadionie 1000-lecia w Turku zmierzyli się piłkarze z Turku i Kępna. W pierwszej połowie od samego początku prowadzili goście strzelając 2 bramki w 2 i 18 minucie.

Druga połowa okazała się szczęśliwa dla turkowian, udało im się bowiem zdobyć w 57 minucie gola.

Honorową bramkę strzelił Bartosz Grabowski. Nie wystarczyło to jednak, by wygrać mecz.

W przerwie meczu rozdano nagrody najlepiej zapowiadającym się młodym piłkarzom. Na ręce kilku z nich przekazano okolicznościowe statuetki, szaliki turkowskiej drużyny oraz kubki.

Cyprian Oleksy, Adam Oleksy, Piotr Kubka i Eryk Jurkiewicz są jak dotychczas jednymi z najlepszych strzelców młodego pokolenia.