Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Eksperci w dziedzinie mody w Zespole Szkół Technicznych

W Zespole Szkół Technicznych w Turku odbyło się wczoraj, tj. 5 października sympozjum naukowe dotyczące przemysłu mody. Jak się okazało ta dziedzina nauki ma nieograniczone horyzonty. Warto nabyć tę wiedzę i usłyszeć wiele ciekawostek od ekspertów.

Sympozjum naukowe dotyczące mody odbyło się w Zespole Szkół Technicznych w Turku, a w jego zorganizowaniu pomogli Instytut Architektury Tekstyliów Politechniki Łódzkiej i Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów.


Na spotkanie zaproszono wielu znamienitych gości, którzy wprowadzili zaineresowanych w świat mody. Wykład wygłosili między innymi Magdalena Owczarek z Pracowni Ubioru Instytutu Architektury Tekstyliów, Michał Puchalski z Politechniki Łódzkiej czy Karolina Janusz.


Zebrani w sali ZST uczniowie mieli okazję wysłuchać wykładów dotyczącego „Kreacji formy” oraz „Innowacyjne włókiennictwo- innowacyjne materiały w ochronie zdrowia” oraz zobaczyć projekty SKN Designer.


Uczniowie z Turku dowiedzieli się dlaczego warto studiować na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów, jak stworzyć ubiór marzeń oraz co powinny zrobić modelki, aby dobrze zaprezentować się na wybiegu. Wiele zaskakującej i przydatnej wiedzy przekazali uczniom przybyli do Turku goście, którzy z całą pewnością zachęcili do dalszego poznawania tajników mody.

 

 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja