Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Tur wygrywa z Rawią Rawicz 3:0

Kolejne zwycięstwo drużyny MKS „Tur 1921” Turek za nami. Po raz kolejny piłkarze z naszego miasta udowodnili, że stać ich na wiele i wygrali z rywalem wynikiem 3:0.

Mecz o mistrzostwo IV ligi odbył się dzisiaj, tj. 7 października o godz.15.00 na Stadionie 1000-lecia w Turku. Zespół MKS „Tur 1921” Turek zmierzył się z drużyną Rawia Rawicz. Dobra passa turkowian rozpoczęła się w drugiej połowie meczu, kiedy to zdobyli trzy gole. Dwie bramki strzelił Bartosz Grabowski, z czego jedną z rzutu karnego, drugą natomiast Tovstopiat Dmytro.

-Zawsze zwycięstwo cieszy tym bardziej u siebie, gdzie dobrze graliśmy dzisiaj, bo prowadziliśmy grę, dominowaliśmy, stwarzaliśmy okazje. Był to naprawdę trudny mecz, bo przeciwnik był bardzo dobrze zorganizowany. W środę byłem na analizie przeciwnika, bo mieli zaległy mecz w Ostrowie Wielkopolskim i Ostrów. Mecz utwierdził mnie tylko że Rawia jest to bardzo dobry przeciwnik. Dobrze się organizują i mają bardzo groźne fragmenty gry, ale dzięki temu, że pojechałem na tę analizę wyciągnąłem sobie wnioski i dzięki temu mogliśmy ich dzisiaj pokonać. Dzięki jednej z tych sytuacji które ćwiczyliśmy w piątek strzeliliśmy dzisiaj gola.  Ciężko było im strzelić bramkę, bo bardzo dobrze się organizują- podsumował trener Tura Dawid Jóźwiak.

 

Gratulujemy!
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja