Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Zdecydowane zwycięstwo trampkarza młodszego

Zespół trampkarza Młodszego pokonał na własnym boisku rówieśników z Górnika Kłodawa aż 7 : 1. Pięć bramek w tym spotkaniu zdobył Szymon Janicki.

Pierwsza połowa była zdecydowanie pod dyktando Tura, który stworzył sporo dogodnych sytuacji strzeleckich z czego, aż pięć wykorzystał Szymon Janicki. Bramek mogło być jeszcze więcej, ale bardzo dobrze bronił bramkarz gości.


Po przerwie trochę odważniej zaatakował Górnik co zaowocowało bramką z rzutu karnego na początku drugiej połowy. Młodzi zawodnicy z Turku po paru minutach drugiej połowy znów zaczęli dominować na boisku co doprowadziło do dwóch kolejnych bramek, których autorami byli Kacper Kałużny i Aleksander Kowalczyk.


Bramki:
1-0 Janicki Szymon (as. Kacper Kałużny)
2-0 Janicki Szymon
3-0 Janicki Szymon (as. Adam Oleksy)
4-0 Janicki Szymon (as. Kacper Kałużny)
5-0 Janicki Szymon
5-1 zawodnik gości
6-1 Kacper Kałużny (as. Franciszek Tomaszak)
7-1 Aleksander Kowalczyk (as. Norbert Jacaszek)
 

TUR 1921 Turek: Kamil Ślusarek, Kacper Chruściński, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Staszak, Norbert Jacaszek, Jakub Kotoński, Franciszek Tomaszak, Szymon Janicki, Adam Oleksy, Mateusz Romke, Kacper Kałużny oraz Dominik Zub, Marcel Czapnik, Aleksander Robak, Igor Pichłacz, Piotr Kubka, Aleksander Kowalczyk.
 

Trener: Bartosz Grabowski
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja