Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Turku na turnusie rehabilitacyjnym

We wrześniu 2017 roku grupa wychowanków Ośrodka uczestniczyła w dwutygodniowym turnusie rehabilitacyjnym w ośrodku wypoczynkowym Rafa w Jarosławcu. To miejsce gdzie wypoczynek połączony jest z rehabilitacją. Codziennie do południa wychowankowie uczestniczyli w masażach, inhalacjach i pływali w basenie, a popołudnia przeznaczane były na spacer oraz wspólną zabawę.

Podczas spacerów po Jarosławcu odwiedziliśmy jedyne na wybrzeżu Motylarium. Byliśmy również wysoko na latarni morskiej. Niezapomniana była też wycieczka do Ustki. Tam ubrani w zawadiackie kapelusze udaliśmy się w rejs pirackim statkiem. No i jak zwykle odwiedziliśmy pomnik syrenki w porcie. To taki coroczny obowiązek, bo jak głosi wieść, pogłaskanie syrenki wróży spełnienie wszystkich marzeń na cały przyszły rok.


Turnus został dofinansowany z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Za organizację turnusu i opiekę nad uczestnikami wyjazdu odpowiedzialne były pani Izabella Frątczak i pani Katarzyna Wielkopolan – Janik.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.