Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Dobra: Gratulacje, wyróżnienia i podziękowania podczas Balu Sportowca

W dniu 11 listopada już 21 raz 80 osób bawiło się na Balu Sportowca zorganizowanym przez M-GLKS „WICHER” w restauracji VEGA w Dobrej. Wśród uczestników nie zabrakło piłkarzy, działaczy, sponsorów, zaproszonych gości oraz sympatyków klubu.

Dopisały władze lokalne, w tym Burmistrz Dobrej Andrzej Piątkowski, Burmistrz Miasta Turku Romuald Antosik i przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrej Sebastian Gwizdalski. Na balu bawili się również, przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Gebler oraz mistrz Polski seniorów w boksie Kamil Gardzielik.

Bal otworzył Viceprezes Wichru Pan Jan Dzierdzicki, witając wszystkich gości i jednocześnie dziękując za minione miesiące ciężkiej pracy piłkarzom z drużyny, jak i członkom zarządu. Na koniec życzył wszystkim miłej i szampańskiej zabawy do białego rana. Zgodnie z tradycją Bal Sportowca stał się okazją do podziękowania tym, z których klub jest dumny, a którzy ciężko pracują, udowadniając swoim zaangażowaniem i grą, że sport to ich prawdziwa pasja.

I tak zarząd klubu postanowił przyznać następujące nagrody i wyróżnienia: Mateusz Morusiński - piłkarz roku 2017 Dominik Karbowski - bramkarz roku 2017 Maciej Turkowski - młodzieżowiec roku 2017 Krystian Kuligowski - strzelec roku 2017 Piotr Piastka - nagroda im. Lecha Kisiela dla najlepszego wychowanka Nagroda specjalna dla Sebastiana Gromady – za kształtowanie sportowych postaw i ducha walki wśród zawodników Miejsko – Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Wicher w Dobrej.

Nagrody "Przyjaciela Klubu 2017" za zaangażowanie, wsparcie oraz wkład na rzecz rozwoju M-GLKS Wicher w Dobrej w roku 2017 otrzymali:
Burmistrz Dobrej Andrzej Piatkowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Sebastian Gwizdalski, Katarzyna Antosik, Stanisław Stasiak - prezes honorowy M-GLKS Wicher w Dobrej, Grzegorz Sucharek, Tadeusz Gebler, Tomasz Rosiński .

Jednocześnie Zarząd klubu pragnie przekazać gorące podziękowania gospodarzom restauracji Vega w Dobrej za profesjonalne przygotowanie imprezy pod kątem kulinarnym i profesjonalnej obsługi. 

źróło: www.wicherdobra.futbolowo.pl

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja